...ruční uměleckořemeslné autorské zpracování textilních materiálů a oděvů...

ÚVOD

TEREZIE BARTOŠOVÁ - autorská tvorba

30. ledna 2011 v 0:42
logo Terezie Bartošová registr

Ahoj, vítám Vás.
Budu opravdu ráda, když vstoupíte dál a půjdete se alespoň juknout nebo jen tak na čumendu...
...a také se můžete, i tak trochu trošičku, pokochat :-)
Dík za Váš zájem, Terezie Bartošová


.
Úvodem dovolte, abych Vás ubezpečila, že výtvarné provedení na vystavených prodejních výrobcích je AUTORSKÁ RUČNÍ PRÁCE s UMĚLECKO-ŘEMESLNÝM ZPRACOVÁNÍM používající několika PROFESIONÁLNÍCH výtvarných technik. Každý výrobek nese nezaměnitelný PUNC z mého výtvarného ateliéru TEREZIE BARTOŠOVÉ a je vskutku SKUTEČNOU JEDINEČNOSTÍ. A PŘEDEVŠÍM:
U veškeré tvorby kladu důraz na vysokou KVALITU POUŽITÝCH MATERIÁLŮ a zejména na velmi PEČLIVÉ A TRVANLIVÉ ŘEMESLNÉ ZPRACOVÁNÍ. Proto jsou moje výrobky URČENY především PRO BĚŽNÉ NOŠENÍ A POUŽÍVÁNÍ, za jejichž kvalitou si stojím.
Tak vzhůru do toho... :-)

VSTUPTE A VÍTEJTE, HLEDEJTE A HRABEJTE - NEBUDU VÁS PRUDIT...
... A DOUFÁM, ANI NUDIT :-)

----------------------------------------------------------------------------
- A K T U A L I T Y - A K T U A L I T Y - A K T U A L I T Y -
.
A JE TO TADY - BLÍŽÍME SE DO FINÁLE: ADVENT, JEŽÍŠEK A NOVÝ ROK 2019...
TAK SE MOŽNÁ UŽ JEN NA VÝSTAVIŠTI V LYSÉ NAD LABEM POTKÁME...!!!
TEREZKA & spol.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Více informací, kde se spolu můžeme v roce 2018 potkat:  TADY KLIKNĚTE :-)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ostatní TVORBU, pokud možno, neustále DOPLŇUJI, tudíž o NOVINKY by neměla být nikdy NOUZE...
...nicméně, stále platí, že nejnovější hitovky budou PŘEDEVŠÍM jen v přímém prodeji u mě na STÁNKU...

A co nenajdete, TAK PÍSNĚTE a NĚCO VYMYSLÍME :-)

----------------------------------------------------------------------------------

JINAK STÁLÁ NABÍDKA VÝMĚNY PLATÍ NEUSTÁLE:
... i po JEŽÍŠKOVI, či VELIKONOČNÍM BERÁNKOVI nebo po PRÁZDNINOVÉM NAKUPOVÁNÍ či PŘEDVÁNOČNÍM blázinci... a zase dokola... :-)
Jestli u Vás Ježíšek, velikonoční beránek na Velikonočních jarmarcích, či mnohých posvíceních či na hudebních fesťácích a nebo jiném jarmarku, trhu, výstavě, jak v přímém prodeji u stánku, tak u hojného počtu objednávek netrefil třebas velikost nebo barevnost nebo..., platí to, co jsem Vám při nákupu slíbila:
Jakákoliv výměna nebude žádný problém a ráda Vám vyrobím nová tríča, mikči či šatičky a jiné, aby Vašim obdarovaným padly, jak ulité a byly přesně podle jejich či Vašich představ ... :-)
Tato nabídka samozřejmě platí i na všechny objednávky z netu, takže PO JEŽÍŠKOVI, VELIKONOCÍCH TŘEBA V ČERVNU, ČERVENCI, NA PODZIM, V ZIMĚ, bude-li třeba - mailujte, volejte, pište, ať jsou Vaši obdarovaní maximálně spokojeni :-)
...
PS.: Ještě jen malé upozornění :-)
Bohužel si někteří zákazníci vysvětlili moji vstřícnost, tak dlouhé možnosti výměny výrobků, že např. tríčo nosí 2 měsíce a pak ho chtějí vyměnit za jiné - lepší, krásnější, nejlépe s jiným vzorem, aby byli stále in a cool :-(
Tuto praktiku, ze zcela logických důvodů, v těchto případech nemohu akceptovat a nechápu, kdo si dnes něco takového může myslet. Veškeré výrobky jsou označeny speciální UV značkou, která tyto nošené a hlavně vyprané i jen máchané výrobky odhalí a pak dochází ke zbytečným nepříjemnostem. Je až z podivem kolik, především zákaznic, tvrdí, že tríčo není prané, ač už z dálky voní úžasnou aviváží.
Potrefené husy, kterých se to týká už určitě vědí... No každý dobrý skutek musí být, alespoň občas, po zásluze potrestán.
Naštěstí těch poctivých je většina a tímto jim posílám velké DÍKY :-)
...a ještě jedna malá poznámečka:
Stále více se setkvám, že chcete vyměnit tríčo, které jsem vůbec nevyráběla a pochází od jiného podivína. Tím hůře, že se Vám třeba loupe nedostatečně zafixovaná barva, nebo si tríčem obarvíte celou pračku. U mých triček k tomu opravdu nemůže dojít a trička od někoho jiného Vám opravdu nevyměním :-) Ke každému mému výrobku dostáváte i malý letáček s kompletními informacemi - kontakt, údržba..atd. a navíc jsou označená. Takže opravdu tato tríča také neměním :-)
.
Pokud je však Vaše tríčo skutečně ode mě, není nošené nebo vyprané, či aviváží převoněné, nesmrdí na sto honů nebo nijak poškozené, tak samozřejmě výměna není vůbec žádný problém i po dlouhé době.
Moc ráda Vám vyrobím nové, aby jste byli maximálně spokojeni :-)DÁRKOVÉ POUKÁZKY - stále v prodeji!

.
.
.
.

S mými tríči se můžete stále častěji setkávat nejen na koncertech, či letních festivalech, ale i v potemnělých, geniem loci nadupaných, hudebních klubech... :-)
.
.


.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

Terezie BARTOŠOVÁ - výtvarný ateliér

18. listopadu 2007 v 0:16
______________________________________________________________________________
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

UPOZORNĚNÍ:

© 2017 Ač je to k nevíře a níže uvedené řádky by měly být samozřejmostí, přeci jen nutno podotknouti:
Materiály zveřejněné na těchto webových stránkách podléhají Autorskému zákonu (č.121/2000 Sb. v aktuálním znění k 26.5.2006). Publikování nebo šíření obsahu těchto stránek nebo jen části, včetně používání registrovaných autorských motivů k jiné tvorbě je zakázáno, bez písemného souhlasu autora motivu.

A NAVÍC - některé autorské kresby a návrhy z ateliéru Terezie Bartošové jsou registrovány a vlastní ochranou známku, průmyslových či užitných vzorů. Proto jejich NEOPRÁVNĚNÉ POUŽITÍ KE KOMERČNÍ VÝROBĚ je právně vymahatelné (alespoň v ČR a EU, do Číny kvůli tomu nepojedu Xin Chao)...

Je jasné, že když maminka se svým děťátkem okopíruje můj motiv nebo se jen inspirují a spolu si vyrobí tričko, tak věřte, že se na ně zlobit nebudu. Naopak není nic hezčího, než když se můžete spolu se svými ratolestmi pustit do výroby, ke které si hledáte inspiraci v mé tvorbě. Zrovna tak ráda vypomohu a nabízím spolupráci zájmovým spolkům, sdružením a kroužkům pro děti. Z tohoto nekomerčního zájmu o mé motivy mohu mít jen radost a potěšení...
Bohužel, jsou i případy, že korpuletní dáma, či šmudla z předměstí, vyzbrojená návodem z časopisu obkresluje mé motivy a třesoucí rukou je aplikuje a následně všemožně prodává... co dodat, považuji to přinejmenším za neslušné a ubohé...
... no a ta maminka, co mé motivy prodává třeba na Hand Made prodejních serverech a u stánku jí provaří její malá dcerka, jak se jí povedl ten dráček, je opravdu příkladem báječného vzoru pro své milé ratolesti...radost na tu budoucnost pohledět a máme se v důchodu na co těšit :-))

Všem poctivcům a věrným zákazníkům se za toto blábolení omlouvám a děkuji za pochopení.

___________________________________________________________________
... a dále, co je psáno, to je dáno:

UMĚLECKOŘEMESLNĚ ZPRACOVANÉ TEXTILNÍ MATERIÁLY VÝTVARNÉHO ATELIÉRU TEREZIE BARTOŠOVÉ:

Výtvarný ateliér Terezie Bartošové se zabývá uměleckořemeslným zpracováním textilních materiálů, oděvů a módních doplňků.
V současné době se tvorba, kromě jiného, zaměřuje zejména na dámská, pánská a dětská trika, jak s krátkým, tak i s dlouhým rukávem. Použitý materiál na trikách je té nejlepší kvality a vysoká gramáž zaručujuje dlouhou životnost.
Dále jsou v nabídce mikiny ve všech velikostech: dámské - pánské - dětské. Rozepínací se zipem nebo bez zipu, opatřené moderní kapucí. I u těchto oděvů je kladen důraz na vysokou gramáž.
Samozřejmě nesmíme zapomenout na výběr dámských šatů, sukní, kalhot pro volný čas, tunik a jiných zajímavostí, které jsou šity především ze zahraničních materiálů - amerických látek, předních výrobců (Robert Kaufman Fabrics, Michael Miller Fabrics...)
K těmto typům oděvu autorská dílna Terezie Bartošové šije doplňky v podobě textilních tašek pro dámy, taštičky pro děti v různých provedeních - přes rameno, na krk, do ruky atp. Je možné zvolit variantu se zipsem, s knoflíky nebo bez. Vše v různých velikostech a možnostech použití, včetně pouzder na brýle, na tužky, na mobilní telefony a na jiné drobnosti. Na všech těchto doplňcích je použit vrchní materiál, na omak velmi příjemný, dyftýn. Uvnitř je všita, dle druhu, kvalitní podšívkovina.
Všechny výše zmíněné textílie nesou nezaměnitelný punc autorského uměleckořemeslného zpracování ateliéru Terezie Bartošové. Je použito několik druhů velmi efektivní batiky, každý jedinečný výrobek se může pyšnit ručně malovaným motivem a dalšími působivými výtvarnými technikami. Velmi široká škála použitých malovaných motivů a různé druhy batiky, včetně zdařilých barevných kombinací dávají možnost nepřeberného množství využití - od velmi oblíbených dětských motivů přes motivy, které jsou v oblibě u pánů až po dámské fantazie a motivy, kdy chce žena zaujmout, upoutat pozornost a přirozeně zapůsobit :-) ... Ještě je třeba zdůraznit, že většina motivů je autorských, veškerá tvorba je ruční práce, takže prakticky každý výrobek z ateliéru Terezie Bartošové je skutečnou jedinečností.
U všech výrobků je kladen důraz na vysokou kvalitu použitých materiálů a na velmi pečlivé a trvanlivé řemeslné zpracování. Proto jsou výrobky určeny především pro běžné nošení a používání. Záruka kvality je dána především proto, že vše je velmi zodpovědně testováno, PŘEDEVŠÍM NA DĚTECH :) a prověřeno nejednou rodinkou.
-------------------------------------------------------------------------------------------------
© 2016 Všechny materiály zveřejněné na těchto webových stránkách podléhají Autorskému zákonu (č.121/2000 Sb. v aktuálním znění k 26.5.2006). Publikování nebo šíření obsahu těchto stránek nebo jen části, včetně používání autorských motivů k jiné tvorbě je zakázáno bez písemného souhlasu Terezie Bartošové.
----------------------------------------------------------------------
- trička
- trika
- pánská trička
- pánská trika
- dámská trička
- dámská trika
- dětská trička
- dětská trika
- pánská trička s dlouhým rukávem
- pánská trika s dlouhým rukávem
- dámská trička s dlouhým rukávem
- dámská trika s dlouhým rukávem
- dětská trička s dlouhým rukávem
- dětská trika s dlouhým rukávem
- pánská trička s krátkým rukávem
- pánská trika s krátkým rukávem
- dámská trička s krátkým rukávem
- dámská trika s krátkým rukávem
- dětská trička s krátkým rukávem
- dětská trika s krátkým rukávem
- pánské mikiny
- dámské mikiny
- dětské mikiny
- malovaná trička
- malovaná originální trička
- ručně malovaná trička
- batikovaná trička
- batika
- sypaná batika
- vázaná batika
- textilní ateliér
- autorská tvorba
-
_
_
_
_
 
 

Reklama