...ruční uměleckořemeslné autorské zpracování textilních materiálů a oděvů...

Terezie BARTOŠOVÁ - výtvarný ateliér

18. listopadu 2007 v 0:16 |  ÚVOD
______________________________________________________________________________
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

UPOZORNĚNÍ:

© 2017 Ač je to k nevíře a níže uvedené řádky by měly být samozřejmostí, přeci jen nutno podotknouti:
Materiály zveřejněné na těchto webových stránkách podléhají Autorskému zákonu (č.121/2000 Sb. v aktuálním znění k 26.5.2006). Publikování nebo šíření obsahu těchto stránek nebo jen části, včetně používání registrovaných autorských motivů k jiné tvorbě je zakázáno, bez písemného souhlasu autora motivu.

A NAVÍC - některé autorské kresby a návrhy z ateliéru Terezie Bartošové jsou registrovány a vlastní ochranou známku, průmyslových či užitných vzorů. Proto jejich NEOPRÁVNĚNÉ POUŽITÍ KE KOMERČNÍ VÝROBĚ je právně vymahatelné (alespoň v ČR a EU, do Číny kvůli tomu nepojedu Xin Chao)...

Je jasné, že když maminka se svým děťátkem okopíruje můj motiv nebo se jen inspirují a spolu si vyrobí tričko, tak věřte, že se na ně zlobit nebudu. Naopak není nic hezčího, než když se můžete spolu se svými ratolestmi pustit do výroby, ke které si hledáte inspiraci v mé tvorbě. Zrovna tak ráda vypomohu a nabízím spolupráci zájmovým spolkům, sdružením a kroužkům pro děti. Z tohoto nekomerčního zájmu o mé motivy mohu mít jen radost a potěšení...
Bohužel, jsou i případy, že korpuletní dáma, či šmudla z předměstí, vyzbrojená návodem z časopisu obkresluje mé motivy a třesoucí rukou je aplikuje a následně všemožně prodává... co dodat, považuji to přinejmenším za neslušné a ubohé...
... no a ta maminka, co mé motivy prodává třeba na Hand Made prodejních serverech a u stánku jí provaří její malá dcerka, jak se jí povedl ten dráček, je opravdu příkladem báječného vzoru pro své milé ratolesti...radost na tu budoucnost pohledět a máme se v důchodu na co těšit :-))

Všem poctivcům a věrným zákazníkům se za toto blábolení omlouvám a děkuji za pochopení.

___________________________________________________________________
... a dále, co je psáno, to je dáno:

UMĚLECKOŘEMESLNĚ ZPRACOVANÉ TEXTILNÍ MATERIÁLY VÝTVARNÉHO ATELIÉRU TEREZIE BARTOŠOVÉ:

Výtvarný ateliér Terezie Bartošové se zabývá uměleckořemeslným zpracováním textilních materiálů, oděvů a módních doplňků.
V současné době se tvorba, kromě jiného, zaměřuje zejména na dámská, pánská a dětská trika, jak s krátkým, tak i s dlouhým rukávem. Použitý materiál na trikách je té nejlepší kvality a vysoká gramáž zaručujuje dlouhou životnost.
Dále jsou v nabídce mikiny ve všech velikostech: dámské - pánské - dětské. Rozepínací se zipem nebo bez zipu, opatřené moderní kapucí. I u těchto oděvů je kladen důraz na vysokou gramáž.
Samozřejmě nesmíme zapomenout na výběr dámských šatů, sukní, kalhot pro volný čas, tunik a jiných zajímavostí, které jsou šity především ze zahraničních materiálů - amerických látek, předních výrobců (Robert Kaufman Fabrics, Michael Miller Fabrics...)
K těmto typům oděvu autorská dílna Terezie Bartošové šije doplňky v podobě textilních tašek pro dámy, taštičky pro děti v různých provedeních - přes rameno, na krk, do ruky atp. Je možné zvolit variantu se zipsem, s knoflíky nebo bez. Vše v různých velikostech a možnostech použití, včetně pouzder na brýle, na tužky, na mobilní telefony a na jiné drobnosti. Na všech těchto doplňcích je použit vrchní materiál, na omak velmi příjemný, dyftýn. Uvnitř je všita, dle druhu, kvalitní podšívkovina.
Všechny výše zmíněné textílie nesou nezaměnitelný punc autorského uměleckořemeslného zpracování ateliéru Terezie Bartošové. Je použito několik druhů velmi efektivní batiky, každý jedinečný výrobek se může pyšnit ručně malovaným motivem a dalšími působivými výtvarnými technikami. Velmi široká škála použitých malovaných motivů a různé druhy batiky, včetně zdařilých barevných kombinací dávají možnost nepřeberného množství využití - od velmi oblíbených dětských motivů přes motivy, které jsou v oblibě u pánů až po dámské fantazie a motivy, kdy chce žena zaujmout, upoutat pozornost a přirozeně zapůsobit :-) ... Ještě je třeba zdůraznit, že většina motivů je autorských, veškerá tvorba je ruční práce, takže prakticky každý výrobek z ateliéru Terezie Bartošové je skutečnou jedinečností.
U všech výrobků je kladen důraz na vysokou kvalitu použitých materiálů a na velmi pečlivé a trvanlivé řemeslné zpracování. Proto jsou výrobky určeny především pro běžné nošení a používání. Záruka kvality je dána především proto, že vše je velmi zodpovědně testováno, PŘEDEVŠÍM NA DĚTECH :) a prověřeno nejednou rodinkou.
-------------------------------------------------------------------------------------------------
© 2016 Všechny materiály zveřejněné na těchto webových stránkách podléhají Autorskému zákonu (č.121/2000 Sb. v aktuálním znění k 26.5.2006). Publikování nebo šíření obsahu těchto stránek nebo jen části, včetně používání autorských motivů k jiné tvorbě je zakázáno bez písemného souhlasu Terezie Bartošové.
----------------------------------------------------------------------
- trička
- trika
- pánská trička
- pánská trika
- dámská trička
- dámská trika
- dětská trička
- dětská trika
- pánská trička s dlouhým rukávem
- pánská trika s dlouhým rukávem
- dámská trička s dlouhým rukávem
- dámská trika s dlouhým rukávem
- dětská trička s dlouhým rukávem
- dětská trika s dlouhým rukávem
- pánská trička s krátkým rukávem
- pánská trika s krátkým rukávem
- dámská trička s krátkým rukávem
- dámská trika s krátkým rukávem
- dětská trička s krátkým rukávem
- dětská trika s krátkým rukávem
- pánské mikiny
- dámské mikiny
- dětské mikiny
- malovaná trička
- malovaná originální trička
- ručně malovaná trička
- batikovaná trička
- batika
- sypaná batika
- vázaná batika
- textilní ateliér
- autorská tvorba
-
_
_
_
_
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Jak se Vám líbí tvorba z ateliéru TEREZIE BARTOŠOVÉ?

velice líbí 83.8% (425)
líbí 5.7% (29)
standartní 2.6% (13)
nelíbí 2.6% (13)
děs a běs :-) 2.4% (12)
nemám názor 3% (15)

Komentáře

1 Mirka Mirka | E-mail | 17. května 2009 v 13:41 | Reagovat

Dobrý den, koupila jsem si u vás triko s pentagramem a je úúúžasné. Kupovala jsem na stánku v Poděbradech, proto bych potřebovala poradit s dalším nákupem. Zvažuji totiž šaty. Triko mám NV007, šaty bych chtěla SA005. Zajímalo by mě, jestli je to stejný materiál, délka šatů a  velikost. Tričko mám 2XL a super. Moc děkuji za odpověď. Mirka

2 Manish Manish | E-mail | 22. ledna 2010 v 16:49 | Reagovat

Dear Sir

We are making many handicrafts and textile bags, christmas hangings and many other items which will be of your Interest.

We are from India. I am presently in Czech Republic.

If you send me your e-mail address i will send you photos of our products & if you like them then we can meet here. I am upto 15 Feb here i think till i finish my work.

regards

Manish

3 Terezie Bartošová Terezie Bartošová | E-mail | 23. ledna 2010 v 17:19 | Reagovat

[2]: Dear Manish,
thank you for your offer, but I can not meet your offer.
I am not a trader - selling goods and other products. We only sell their products, which also hand things.
Thank you for your interest and wish you much success working
Theresa Bartosova
telefon 736 429 437
mail: terezie.bartosova@o2active.cz
web: www.terezie-bartosova.blog.cz

प्रिय मनीष, आप अपने प्रस्ताव के लिए धन्यवाद, लेकिन मैं अपने प्रस्ताव को पूरा नहीं कर सकती. मैं एक व्यापारी - नहीं हूँ सामान और अन्य उत्पादों की बिक्री. हम केवल अपने उत्पादों, जो हाथ भी चीज़ें बेचते हैं. आप अपनी रुचि के लिए धन्यवाद, और तुम बहुत Theresa Bartošová काम कर सफलता की कामना
फोन: 736 429 437
मेल: terezie.bartosova@o2active.cz
वेब: www.terezie-bartosova.blog.cz

4 Simonita :O) Simonita :O) | E-mail | Web | 14. února 2010 v 20:25 | Reagovat

Mate moc krasne veci. Jste sikovna a to se jiz dnes malo kde vidi. Urcite si u vas neco obednam. Drzim palecky sb:O)

5 Jaroslava Čermáková Jaroslava Čermáková | E-mail | 14. června 2010 v 18:39 | Reagovat

Dobrý den, moc mne zaujala Vaše práce.Chtěla jsem Vás poprosit zda byste nechtěla přijet k nám do Blšan na Svatováclavský jarmark pořádaný 11.09.2010. Děkuji
tel.603181590

6 Tomáš Erlich Tomáš Erlich | E-mail | 25. ledna 2011 v 17:17 | Reagovat

Před časem jsme u vás zakoupili pěkné mikiny a triko ve kzerém vysupuji na koncertech a moc se líbí brzy vás pozvu na koncert už jen proto že jsem vám to slíbil

7 Petra Petra | 3. listopadu 2016 v 22:03 | Reagovat

Před 2 lety jsem si koupila 3 trička a není týden, abych alespoň jedno nevytáhla. :-) Právě si jdu vybrat a objednat další. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.